beata.JPGBeata


W końcu robię to co lubię. Projektuję i wykonuję artystyczne naczynia użytkowe. Bawię się kolorem i kształtem. Odpoczywam tworząc.

Julia o mnie: Zawsze otwarta na nowe pomysły i ciekawe rozwiązania. Jest sercem pracowni - zajmuje się przede wszystkim ceramiką, „papierologią” i tym, żeby wszystko składało się w jednolitą całość. Uwielbia przebywać w ogrodzie, jak i pić czarną herbatę z ceramicznych kubków.

anita.jpgAnita


Z wykształcenia menadżer kultury, pedagog, artysta plastyk. Jestem osobą twórczą, lubię tworzyć i kreować swoje otoczenie. Moją pasją są: projektowanie, malarstwo, rysunek i fotografia. Wielką radość sprawia mi praca z dziećmi. Chciałabym podzielić się swoją wiedzą artystyczną i praktycznymi umiejętnościami, dlatego też zapraszam wszystkie zainteresowane sztuką dzieciaki na moje warsztaty twórcze.JuliaJulia


Licealistka katowickiego plastyka - sztuka wniknęła już w jej codzienność bardzo głęboko. W pracowni dopiero zaczyna - jest pełna ciepłych rad, lepi z gliny, zawsze pomoże przy pracy z tekstem, zajmuje się instagramem i częściowo facebookiem pracowni. Bardzo często zabiegana z głową w chmurach.